100. díl Nenechat se dojmout - Seriál Slunečná

100. díl Nenechat se dojmout - Seriál Slunečná

Premiéra 27.4.2021

Týna prozradí, že jí Jakub zachránil život. John se vrací zpět do Solange. Profesor se ožení s Rózou. A vesničani dají Romanovi jasně najevo, že oni se proti Lídě nepostaví.

Jakub začíná mít problémy, protože mu lidé začínají plnit přání ze seznamu. Ukazuje se, že tam napsal Jakub spoustu blbostí. Prosí všechny, aby mu už nic neplnili. Ale vesničani to pochopí přesně naopak. Týna uspořádá velkou akci v hospodě, všichni tam přinesou fotky, na kterých je Jakub a pouštějí si je na projektoru. A Týna prozradí, že ji Jakub zachránil, když se topila. Janek mu za to poděkuje.

John se snaží být vzorný otec a omezovat práci. Denisa je z toho v šoku. Ale John nedokáže být doma. Jde za Hanou do Solange, ale ta ho pošle domů. Nakonec je požádá Denisa, aby vzali Johna zpět do firmy. Má strach, že by jí začal být nevěrný.

Roman se rozhodnul přitvrdit a zruší i poslední akce, které ve vesnici byly. Myslí si, že tím všechny dotlačí k tomu, aby nastoupili na Lídu. Jenže starý Slanina s ostatníma chlapama mu nahází na auto hnůj. Roman zuří. Matějka mu sežene investora. Roman tvrdí, že se už staví, ale když Matějka s investorem dorazí na místo, tak se ukáže, že Roman zase lhal.

Profesor nešikovně požádá Rozu o ruku a ta ho odmítne. Nakonec se vezmou a Profesor dokonce přiveze na svatbu i Roziny rodiče a ti se tam s Rozou usmíří.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz