101. díl Konec pohádky - Seriál Slunečná

101. díl Konec pohádky - Seriál Slunečná

Premiéra 29.4.2021

Sylva a Vilda jsou si čím dál bližší. Janek se snaží získat od Romana louku, ale nedaří se mu to. Julie musí jet točit k moři, a nikdo nechce jet s ní. Nakonec prosí Lídu, aby se postarala o Vašíka. Konvičková se pohádá se Zdeňkem.

Janek a Týna řeší, jak dostat vraky aut z louky, kam je navozil Roman. Janek je přesvědčený, že se mu podaří Romana přesvědčit. Franta s Lídou to chtějí řešit před úřad životního prostředí, ale Janek ví, že tohle nemá smyls. Jedná na vlastní pěst. Pošle za Romanem svého člověka, který nabízí způsob, jak by mohl Roman louku zhodnotit. Jenže Roman přes své kamarády odhalí, že je to past. I když Janek nezapírá a chce dát Romanovi slušné peníze, Roman odmítá.

Sylva je zamilovaná do Vildy. Roza jí radí, aby mu to řekla, ale Sylva nechce, Vilda přece chodí s Karolínou. Sylva uvidí Karolínu se Štěpánem. Když ji konfrontuje tak Karolína prosí, aby Vildovi nic neříkala. Chce prožít s Vildou krásnej život. Sylva se s Vildou vyspí. Ne, ze msty Karolíně, ale proto, že se mají rádi. I když Vilda o vztah se Sylvou stojí, ona ho odmítne. Nechce ničit Karolíně a Vildovi vztah. Julie se dozvídá, že se film bude točit u moře. Ptá se veterináře, jestli by jel i s Vašíkem s ní. Veterinář to odmítá, rozjíždí kliniku. Ani ostatní nemůžou. Julča tedy požádá Lídu, která je šťastná.

Konvičková dostává nabídku na odběr bio sýrů. Je z toho nadšená. Zdeněk jí pomáhá, ale práce je tolik, že musí najmout i jiné drbny. Zdeněk náhodou zjistí, že Konvičková chce odebírat i mléko od Zavařila, který ho nemá v bio kvalitě. Naštve se a pohádá se s Konvičkovou. Přestanou spolu mluvit. Padají ostrá slova. To, že nakonec Konvičková Zavařilovo mléko odmítne se nedozví.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz