102. díl Tajemství - Seriál Slunečná

102. díl Tajemství - Seriál Slunečná

Premiéra 4.5.2021

Roman se tajně ožení s Klárou. Erika je těhotná s Tomem, ale bojí se mu to říct. Konvičková a Zdeněk se usmíří, protože Konvičkové dojde, že nebýt Zdeňka, tak by přišla o zakázku a spoustu peněz. Lukáš chodí s Fatimou.

Janek znovu přemlouvá Romana a nabízí mu za louku slušné peníze, ale Roman nechce prodat. Kumpánům oznamuje, že se ožení s Klárou. Tím se dostane k Matějkovým penězům. Kumpáni mu mají jít za svědky. Klára je nadšená, ale pak bere zpátečku, přece jen se nechce vdávat bez rodičů. Kumpáni jí dají něco do pití a Klára se vdá, aniž by si to uvědomovala. Matějka je naštvaný, ale kupodivu Romana nepodezírá, že za celé zinscenoval on. Myslí si, že to byl Klářin rozmar.

Tom propadá chmurám a tak mu Erika neřekne, že s ním čeká dítě. Kluci rozbijí mobil a Tom ho opraví. Je z toho nadšený, rozhoduje se, že by se opravami tohoto typu mohl život. Jenže Rokytův mobil neopraví a je na Eriku nepříjemný. Nakonec se jí omluví, ale Erika mu o svém těhotenství stejně neřekne.

Zdeněk a Konvičková se hádají. Zdeněk pro ni tajně shání bio mléko. Přes Lídu se mu to povede. A Konvičková je ráda, protože dodavatel si nechal udělat rozbor a když zjistil, že jsou sýry skutečně z bio mléka, tak zvýšil objednávky. Konvičková se Zdeňkovi omluví, a ještě je mu vděčná za mléko, které jí sehnal.

Janek s Vildou zjistí, že Lukáš chodí s Fatimou. Jsou z toho nervózní, protože by to mohlo ohrozit jejich byznys, Fatima chce otevřít další pobočku v zahraničí. Nakonec se Lukáš s Fatimou rozejde.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz