103. díl  Princ z Arábie - Seriál Slunečná

103. díl Princ z Arábie - Seriál Slunečná

Premiéra 6.5.2021

Týna prošvihne křtiny Haničky, protože hledá zaběhnuté krávy. Tom konečně našel práci, která ho bude nejen živit, ale i bavit. Roman bude muset kvůli chybě ve smlouvě zaplatit za vrakoviště dvanáct milionů. A Lukáš se dá dohromady s Fatimou.

John prosí Janka, aby s Týnou dorazili na Haniččiny křtiny. Týna, Janek a Hana mají jít Haničce za kmotry. Týna má radost, objedná pro Haničku kmotrovský dar – penízky. Jenže utečou krávy a Týna je musí jet hledat. Slíbí Jankovi, že na křtiny dorazí včas. Janek si je jistý, že krávy vypustil z ohrady Roman, ale není to pravda. Týna v lese objeví krávu, u které Veterinář konstatuje, že má zlomenou nohu. A musí ji utratit. Týna na křtiny neodjede, ale Janek se nezlobí, všechno si vysvětlí. Navíc Týnin dar – penízek slavil úspěch.

Tom se snaží opravovat telefony, ale nejde mu to. Náhodou narazí na pána, který své dceři dal walkmana, který už mele z posledního. Tom ho opraví a domluví se s pánem, že mu bude opravovat magneťáky a pán ho doporučí dalším. Ukazuje se, že Tom konečně našel něco, kde může být platný, vydělá peníze, a ještě bude mít radost.

Franta se dozvídá, že Roman dostane tučnou pokutu z inspekce životního prostředí za vrakoviště. Když úředník za Romanem přijde, cítí se Roman na koni. Ale jen do chvíle, než se dozví, že smlouva, kterou Libor udělal je špatná. Je jasné, že Roman bude muset zaplatit 12 milionů. Roman se domlouvá s Petrem, že Libora zničí. Petr mu to slíbí, ale za zády Romana Libora o všem informuje.

Lukášova frustrace se prohlubuje, protože Fatimu miluje, ale ona je vdaná. I když se Týna snaží, aby si s Fatimou promluvil, tak to Lukáš odmítne. Nakonec se přímo od Saida dozví, že jejich manželství je formální. Uleví se mu a dají se s Fatimou zase dohromady.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz