104. díl Proč je Hana sama - Seriál Slunečná

104. díl Proč je Hana sama - Seriál Slunečná

Premiéra 11.5.2021

Linhart zjistí, že Hana má dceru. Hana ji roky hledala, ale nenašla ji, prosí Johna, aby se neangažoval. Lída propadla zcela hlídání Vašíka, nechce ho vrátit Julii. Zasáhne Franta a Julie si s Lídou všechno vyříká. Lukáš odjíždí s Fatimou pryč.

Linhart načapá v Solange podivného týpka. Ukáže se, že po Haně nechce milion a dá jí informace o její dceři. Linhart je v šoku, nevěděl, že má Hana dceru. Poté, co Hana týpka vyhodí mu to potvrdí, ale žádá Johna, aby se do věci nepletl. John to ale přesto udělá, zjistí, že Hana před listopadem 89 utekla i manželem a malou dcerou na západ. Manžela zastřelili pohraničníci, Hana šla do vězení. O její dceři nemá žádné zprávy.

Týna se snaží pomoct Jakubovi, který má velké bolesti hlavy. Dá do svého léčení veškerou svou sílu. Ačkoliv jí Jakub tvrdí, že mu pomohla, tak Janek zjistí, že ne. Jakub mu to přizná. A poprosí ho, jestli by mu nesehnal nějaké léky, které jsou ještě ve výzkumu., Janek to udělá, ale Jakub po nich stále spí. Vrátí je Jankovi. Ten mu sežene jiné a ty se zadají být v pohodě.

Lída zcela propadla malému Vašíkovi. A když se Julie vrátí z natáčení, tak mu ho nechce vrátit. Julie ji sprdne. Když potřebuje zase aby Lída hlídala, tak ji varuje, aby Vašíka vrátila včas. Zasáhne i Franta, který zjistí, že chce Vašíka odvézt bez vědomí Julie. Když se Julie vrátí z autogramiády tak Lída poslušně Vaška vrátí.

Janek sděluje, že budou léčit významnou sportovkyni. Jenže ta chce, aby se o ni staral výhradně Lukáš, který odjíždí s Fati. Sportovkyni nabízejí jiného lékaře, ale ta nechce. Nakonec ale souhlasí, když jí nabídnou, že bude tváří sanatoria.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz