105. díl Profesor, peníze a lži - Seriál Slunečná

105. díl Profesor, peníze a lži - Seriál Slunečná

Premiéra 13.5.2021

Karolína a Vilda přemýšlí, že se rozejdou, ale nakonec zjistí, že mají společné představy o životě, a zůstanou spolu. Róza musí chránit profesora, aby nerozpůjčoval všechny svoje peníze. Roman zase škodí. Tom se dozví, že je Erika těhotná.

Týna se dozví, že Karolína si myslí na Štěpána. Janek s Vildou mluví o Sylvě a Vilda přizná, že mu na Sylvě záleží. Vypadá to, že se rozejdou, ale nakonec zjistí, že si od života přejí to samé a zůstanou spolu.

Profesor dostane zase peníze z Ameriky. Nedělá mu to radost, není zvyklý mít tolik peněz. Jak se o tom lidi ze Sluneční dozvědí, tak za ním začnou chodit pro půjčku. Profesor je důvěřivý a peníze chce půjčit. Musí zasáhnout Roza, protože je jí jasné, že by Profesor peníze zpět nedostal.

Roman zase škodí. Vesničani začnou řešit, že by bylo lepší, kdyby s ním Lída přestala bojovat a povolila mu stavbu elektrárny. Zdeněk je proti, Lída musí bojovat. Konvičková se to dozví a rozhodne se, že s Romanem zamete. Na schůzi předstírá, že má na Romana tajné informace. Roman se stáhne.

Jakub pomáhá Tomovi s rehabilitací. Erika pomáhá Tomovi s klienty. Tomovi se začne dařit, ale Erika mu stejně neřekne, že s ním čeká dítě. Nakonec se odhodlá a Tom je šťastný.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz