108. díl Děti jsou radost - Seriál Slunečná

108. díl Děti jsou radost - Seriál Slunečná

Premiéra 25.5.2021

Jakub chce kvůli penězům krást pro Zavařila, ale Běta zařídí, aby se to nestalo. Janek s Týnou se domluví, že by začali pracovat na miminku, ale po hlídání Vašíka a Haničky si řeknou, že ještě počkají.

Jakub a Zavařil spolu domlouvají krádež, kterou má pro Zavařila Jakub provést. Jakub chce sto tisíc a Zavařil mu je slíbí. Když ale ohlédne Jakub prostor, kde jsou veteráni vystavení, tak zvedne cenu na sto padesát. Zavařil mu je opět slíbí. Běta a Karolína s nelibostí sledují, jak se Jakub se Zavařilem vybavuje. Jsou si jisté, že jde o nějakou levárnu. Běta Jakuba varuje, aby neudělal nějakou hloupost, mohl by skončit ve vězení. Jakubovi je to jedno. Nakonec musí Běta použít svoje schopnosti a Jakuba uspat. Jakub je naštvaný, ale když se dozví, že policie všechny zloděje sebrala, tak je rád.

Týna a Jakub spolu poprvé mluví o dítěti. Týna je mile překvapená, že Janek se na dítě cítí. Domluví se, že začnou na dítěti pracovat. Jenže nejdřív společně hlídají Vašíka a pak i Haničku. Obě děti jim dávají pěkně zabrat, takže nakonec vyhodnotí, že ještě chvíli počkají. Janička se domluví s Kratinovýma, že bude chodit do školy, aby měla maturitu. Že půjde na vysokou jim slíbit nemůže, ale střední dodělá. Kratinovi si oddechnou.

Julie se po dokončení filmu musí věnovat fotografování a rozhovorům. Jenže se jí všichni ptají na to stejné a Julie je otrávená.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz