109. díl Karty nesou smrt - Seriál Slunečná

109. díl Karty nesou smrt - Seriál Slunečná

Premiéra 27.5.2021

Tom začne znovu chodit. Sylva si myslí, že je Karolína s Vildou těhotná, a najde si jiného milence. Běta a Hana si myslí, že někomu na statku hrozí vážné nebezpečí. Komu? To nikdo neví.

Za Hanou přijede Anna i se synem, má doma rodinnou krizi. John Anně nechá služební byt a Hana jejímu synovi Filipovi sežene školku. Annu dokonce zaměstnají v Solange. Hana musí odjet na statek, vycházejí jí špatné karty a má strach o Janka. Anna mezi tím dělá Johnovi sekretářku. Snaží se dělat věci jinak, moderněji, ale Mirka i Hana ji od toho zrazují. Takže nakonec i přes veškeré dobro, které pro Annu John udělal, se k němu zachová ostře.

Jakub má zase bolesti hlavy, Janek mu shání nové prášky. Do toho Zavařil dorazí do hospody a chce se porvat s Jakubem, protože si myslí, že ho napráskal policii. Zavařil je venku na kauci. Jakub ho se štamgasty vyhodí z hospody. Jakub varuje Karolínu, aby si dávala pozor, protože Zavařil zjistí, že ho policii práskla ona. Zavařilovi kumpáni si spletou Karolínu s Erikou a napadnou ji, když je s Tomem na procházce. Situace vypadá nebezpečně, ale Tom zázračně vstane z vozíku a začne chodit.

Sylva má sex s Vildou, a rozhodne se, že ho Karolíně přebere. Pak ale uvidí, že Karolíně přišel balík s dětskou výbavičkou. Myslí si, že je Karolína s Vildou těhotná. Tak sbalí Jirku. Běta má stejně jako Hana pocit, že se stane něco zlého. Janek i Týna si myslí, že zatčením Zavařila nebezpečí pominulo, ale není to pravda.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz