111. díl Budeme mít miminko! - Seriál Slunečná

111. díl Budeme mít miminko! - Seriál Slunečná

Premiéra 3.6.2021

Týna a Jakub pomůžou Tonymu rozprášit Jakubův popel. Zdeněk se seznámí s Dianou. Linhart se dozví, že je Anna jeho dcera. Roman s Bamirem za Jankovými zády udělají účetní podvod. Janek tuší, že se něco děje, ale neví co.

Tony řeší, kam vysypat Jakubův popel. Je mu líto, že mu Jakub neřekl, kde bych chtěl rozprášit. Konvičková má v noci sny, zjevuje se jí Jakub. Konvičková se ujme rozloučení s Jakubem a řeší s vesničany, kde Jakuba rozpráší. Padají různé nápady, včetně toho, že ho rozpráší na fotbalovém hřišti. Tonymu se to moc nelíbí, ale nemá sílu a srdce vesničanům vzdorovat. Týna a Janek to vnímají a rozhodnou se, že Jakubův popel přesypou do jiné urny a do té, kde by měl být Jakub nasypou obyčejný popel. Tony rozpráší Jakuba na místě, které měli oba rádi a vesničané na fotbalovém hřišti.

Zdeněk jede do Prahy na oslavu Koblihových narozenin a seznámí se tam s Dianou. Pozve ji do Slunečné a k velkému překvapení Diana skutečně přijede. Všichni zírají, jaká kost to za Zdeňkem dorazila.

Linhart má spory s Annou, při kterých se ukazuje, že je Anna stejně paličatá, jako John. Při jedné z mnoha hádek Linhart vypění a oznámí Haně, že se bude muset s Annou rozloučit, protože dělá věci tak, jak chce ona místo toho, aby je dělala jak chce John. Hana mu řekne, že je Anna stejně paličatá jako John, protože je jeho dcera.

Roman se opět dá dohromady s Liborem, který zaštiťuje podvod s DPH při stavbě Predragova depa. Bratr Predraga se na podvodu s Romanem domluví. Janek nic neví, ale tuší nebezpečí.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz