113. díl Vlci útočí - Seriál Slunečná

113. díl Vlci útočí - Seriál Slunečná

Premiéra 10.6.2021

Týna s Jankem zjistí, že jim velcí psi potrhali kozy. Vilda najde odvahu a rozejde se s Karolínou. Hana se rozhodne odjet s Annou do Německa, proto dá Johnovi výpověď. John nabídne Anně zajímavé místo v Solange, protože nechce o Hanu přijít. Anna místo přijme. Lída zjistí, že je Diana vražedkyně.

Týna řeší velký problém, na pastvině našla několik roztrhaných koz. Panují obavy, že je roztrhali vlci. Janek ihned instaluje fotopasti, veterinář zase pachové odpuzovače. Nakonec se ukáže, že kozy potrhali velcí psi. Komu patřili Týna odmítne říct, takže se to v tomto díle nedozvíme. Vesničani jsou naštvaní, protože chtějí vědět, čí ti psi jsou. Ale za Týnu se postaví Franta – Týna nemusí nikomu nic říkat.

Vilda se vrátí na statek, rozhodne se před problémem neutíkat a v klidu s Karolínou vyřešit jejich rozchod. Když se mu konečně podaří Karolínu odchytnout, tak Karolína na slova o rozchodu reaguje impulzivně, dá Vildovi facku. A to je Vilda takový frajer, že jí neřekne o tom, že ví, že měla něco se Štěpánem. Karolína se nakonec za Vildou sama vrátí a rozejdou se jako kamarádi a kamarádi zůstanou. Vilda to chce říct Sylvě, ale ta netuší, že už Vilda není s Karolínou, a tak místo rozhovoru řekne zničenému Vildovi, že chce prožít noc s Jirkou.

Lída zjišťuje, co je Diana zač. Právník na ni nejdřív nic nenajde, ale Lída zjistí fakta od ženských ze vsi. Denisa zabila svého staršího manžela a změnila si jméno. Lídě se potvrdí její obavy, že je to zlatokopka, která chce Zdeňka obrat, a pak zabít, ale když mu to řekne, trumfuje Zděnek tím, že mu Diana všechno řekla. A prosí Lídu, aby se jim nepletla do vztahu.

Hana dává výpověď, chce jet z Annou do Německa, už o ni nechce přijít. John nabízí Anně práci v Solange. Anna nejdříve odmítne, pak práci vezme. John si oddechne, že neztratil Hanu, ani Annu.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz