116. díl Nejhorší období - Seriál Slunečná

116. díl Nejhorší období - Seriál Slunečná

Premiéra 22.6.2021

Týně se podaří uhasit spor mezi chlapy ze Slunečné a Řečice. Julie konečně odmítne pokračování filmu a zjistí, že je doopravdy těhotná. Kratina má problémy se zády a Konvičková za něho zoře jeho pole. Janek zjistí, že Bamir nežije.

Julie je nešťastná, že režisér nepochopil, že už nechce točit žádné pokračování filmu. Prosí Lídu, aby mu to řekla sama. Lída to udělá, ale místo toho, aby mu to řekla narovinu, tak mluví v příměrech. Julie mu řekne pravdu, že žádné dítě nečeká a pokračování točit nechce. Režisér to přijme, ale následně Běta Julii řekne, že je Julie těhotná.

Týna zase s nelibostí sleduje, jak se rozhořívá spor mezi Řečičáky a Slunečnou. Když už to vypadá, že se porvou, tak je pozve všechny do hospody a tam je soutěž, kdo vypije pivo na ex. To chlapi usmíří.

Janek a John přjdou na to, jakej podvod přivedl Bamira do vězení. I když to Roman popírá, že by v tom měl prsty, tak mu nevěří. Pozvou si Petra a ten Romana práskne. Roman ze strachu před Predragem všechny peníze vrátí finančnímu úřadu. Když jde John s Jankem navštívit Bamira do vězení, aby mu to řekli, tak se dozvědí, že je Bamir mrtvý.

Kratinu berou záda. I když má odpočívat, tak jede orat a záda se mu zhorší. Konvičková mu doporučuje svůj stroj na rovnání zad a tím se mu záda zhorší úplně. Odvezou ho do nemocnice a musí na operaci. Konvičková za něho zoře pole.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz