17. díl Strážným andělem proti své vůli - Seriál Slunečná

17. díl Strážným andělem proti své vůli - Seriál Slunečná

Premiéra 5.3.2020

Týna se s Jankem políbí. Janek si slibuje víc, ale Týna mu dá najevo, že on patří do Prahy, a ona se Štěpánem do Slunečné. Roman pokračuje v nekalých praktikách ve firmě. Za Jankovými zády rozjede obchod s Johnem a Holubem. Sbírá tím u Johna cenné body. Zdeněk se dozvídá, že nemá šanci získat vilu zpět. Ale Lída přivede právníka Svátka, který na jednu fintu přijde. Pokud se nechá Zdeněk uznat za nesvéprávného, tak má šanci. Zdeněk je sice proti, ale Konvičková ho přemluví. A vesnice žije návštěvou Pohlreicha.

Týna žádá Štěpána, aby stáhnul dřevo z lesa. Štěpán jí to slíbí. Týna jede s Julií do Prahy, staví se u Janka ve firmě, veze mu koláč jako poděkování, že zachránil Štěpána. Díky Haně nedojde k prozrazení, že Janek je vlastně Linhart. Janek a Týna se políbí, ale před druhým polibkem Týna prchá ze zasedačky. V rychlosti nasedne k Julii do auta a ujíždějí pryč. Julii ale definitivně dojde, že Týna miluje Janka. Na statku se Týna dozví, že Štěpán to dřevo nedovezl. Je naštvaná.

Janek dorazí za Týnou na statek, chce s ní mluvit, ale Týna ho odmítá. Nakonec zase zachrání Štěpána, který stahuje z lesa dříví. Týna si pak jde promluvit s Jankem a řekne mu, že pokud by se přestěhoval na venkov, tak by s ním byla, ale to nehrozí. Takže zůstanou každý tam, kde žijí. Janek v Praze a ona se Štěpánem ve Slunečné. Janek se rozhodne, že se smíří s Romanem a omluví se za to, jak se poslední dobou choval (neví, že na něj Roman chystal s Petrem boudu ohledně peněz, tomu zamezila v minulém díle Hana). Roman s Petrem se ale rozhodnou jít zase do akce. Budou Jankovi za zády dělat průsery. John přivede klienta Holuba. Ten nabízí velký kšeft, ale Jankovi se nelíbí. S takovými klienty pracovat nechce, i když jde o velké peníze. A řekne to Johnovi. Roman celou hádku slyšel, ale před Jankem předstírá, že o ničem neví. Janek ho žádá, aby s Holubem nespolupracoval, jejich firma s takovými lidmi pracovat nebude. Roman to samozřejmě slíbí, ale udělá pravý opak. Nabídne Johnovi, že na tom začne pracovat.

Při dalším sezení s Holubem je Roman perfektní a u Johna sbírá body. Zdeněk mluví s bývalým soudcem Koblihou. Jeho zprávy ho nepotěší, Kobliha na základě smlouvy, kterou Zdeněk podepsal usoudil, že se nedá dělat vůbec nic. Zdeněk prostě o vilu přišel. Lída ale přivede Svátka, který řešení má. Pokud se prokáže, že je Zdeněk nesvéprávný, bude jeho podpis na smlouvě neplatný. Zdeněk to zvažuje, nechce se mu hrát magora. Konvičková ho přemluví, že vila za pár týdnů magoření stojí. Nakonec se ukáže, že Konvičková to udělala proto, že ji o to požádal Franta. Od kterého vyinkasuje 2000 korun. Ale Zdeněk blázna bude hrát. Vesnice žije návštěvou Pohlreicha.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz