19. díl Hrdina a superhrdina - Seriál Slunečná

19. díl Hrdina a superhrdina - Seriál Slunečná

Premiéra 12.3.2020

Janek se vrací na statek, pomáhá Týně. Díky pokaženému zámku spolu zůstanou přes noc ve chlívku. Týna se k němu přivine, ale Janek jí řekne, že mu nejde o sex. Chce vztah. Štěpán nabídne Jankovi, aby byl jeho společník. To je další důvod pro Týnu, aby Janek odjel. Mezi Zdeňkem a Lídou začne válka. Lída pošle Zdeňka v pánském pyžamu na ulici, protože potřebuje, aby co nejvíc lidí vidělo, že se chová jako nesvéprávný. Ale nechá ho tam dlouho. Zdeněk vyleze na strom, takže musí pro Lídu doběhnout Dolejšová. Podaří se jim Zdeňka dostat ze stromu, ale Lída dostane pěknou rýmu. A jeden z manažerů, kteří mají na statku školení, si vzpomene, že kdysi s Rózou něco měl. Chce ji znovu a skoro se mu podaří ji znásilnit. Zasáhne ale profesor a Rózu zachrání.

Janek se vrací na statek. Zkusí Týnu svádět, ale Týna to odmítá. Budou jen kamarádi. Štěpán mu dává ochutnat svoje pálenky a vyzvídá, kam chodí do hospod Linhart. Janek předstírá, že neví, ale Štěpán už má plán. Udělá z Janka svého společníka a on mu na oplátku pomůže dostat Štěpánovu pálenku do lepších hospod. Janek nic neslíbí. A jde pomoct Týně. Když s Týnou končí práci, tak se ukáže, že je zaseknutý zámek u dveří do chlívku a ti dva se nemůžou dostat ven. Musí zde zůstat přes noc. V noci se chce Týna k Jankovi přitulit, ale Janek jí zdůrazní, že mu nejde o jednu noc, chce vztah. Týna popře, že vůbec o něčem takovým přemýšlela a odtáhne se.

Ráno je ve chlívku objeví Julča. Týna pak nese Jankovi snídani, ale zrovna je u něho Štěpán. Janek zachrání situaci a řekne, že je snídaně pro jeho šéfa. Při té příležitosti se Týna dozví, že budou Štěpán a Janek obchodní partneři. Týna pak prosí Janka, aby odjel. Už to, že by byl se Štěpánem obchodní partner ji děsí. Byli by si pořád na očích. Janek nerad odjíždí. Zdeněk je zcela v moci Lídy, která teď určuje, jak má vypadat, aby působil na ostatní ve vsi jako nesvéprávný. Nechá jít Zdeňka ven jen v pyžamu, i když je zima. Samozřejmě mu slibuje, že pro něho hned doběhne. Ale když Zdeněk odejde, tak se rozhodne, že ho nechá v té zimě o něco déle. A jde se zatím udělat po ránu hezkou. Ale přiběhne za ní Dolejšová se Slaninovou, že je Zdeněk na stromě. Lídě nezbude než běžet s mokrou hlavou za Zdeňkem. Venku pořádně promrzne. A nastydne. Ukáže se, že je to Zdeňkova odplata za to, že ho nechala Lída na mrazu. Lída přinutí Frantu, aby vzal Zdeňka do hospody.

Je to další Lídina pomsta, protože mezi lidmi musí Zdeněk předstírat, že je nesvéprávný. A v hospodě mu Konvičková poradí, aby se tím svým nesvéprávným chováním víc bavil, vždyť jako nesvéprávný může všechno. I lézt Lídě pořád na nervy. Roza čelí nátlaku dvou manažerů, kteří mají na statku školení. Jeden z nich ji totiž poznal a chce si s ní zase užít sex. Profesor Rozu před manažery varuje, ale Roza si je jistá, že je zvládne. Večer manažeři v hospodě pijí a pěkně to roztáčejí. Když už je hospoda prázdná a Roza počítá dýška, tak se objeví dva manažeři a chtějí Rozu znásilnit. Zakročí Profesor, který je berlou praští, až usnou. Druhý den nabízejí manažerům, že buď uklidí hospodu, nebo zavolají policii. Manažeři vzpupně trvají na policii, protože tvrdí, že Roza je prostitutka. Když ale dorazí Vetrák, tak už tak silní nejsou a přistupují na to, že svoji vinu vykoupí úklidem.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz