23. díl Svatební pochod - Seriál Slunečná

23. díl Svatební pochod - Seriál Slunečná

Premiéra 31.3.2020

Týna zvažuje, jestli si Štěpána vzít, nebo ne. Když ho Bára dovede na její tajné místo a ona vidí, jak se k Báře pěkně chová, tak se rozhodne – vezme si ho. Jenže kněz, který má Týnu a Štěpána oddávat, vycítí, že má Týna o svatbě pochybnosti. A řekne jí, aby si všechno pořádně rozmyslela. A Týna nakonec k oltáři nepřijde, protože uteče z kostela. Což Janek nevidí, protože mezitím odjel do Prahy a skončil v náruči Denisy.

Týna je pod drobnohledem Běty, která pochybuje o tom, že si bere Štěpána z lásky. A když se do Týny pustí i její táta, tak Týna mizí do lesa. Tam si dělá rituál, na jednu stranu dá věci Štěpána a na druhou Jankovo tričko. Hází kamínky. Netuší, že se objeví Štěpán, kterého přivedla Babu. Týna to bere jako znamení. A rozhodne se, že si Štěpána vezme. Druhý den před kostelem uvidí Janka, a zapochybuje. Všimne si toho kněz a řekne jí, že by si měla tak důležitý krok, jako je svatba, rozmyslet. Týna nakonec k oltáři nepřijde. Uteče z kostela. A Janek ani neví, že je to kvůli němu, protože mezi tím odjel. Janek se v Praze trápí, chybí mu Týna. Denisa se s ním pohádá, protože chce, aby šel večer na oslavu s jejími rodinnými příslušníky. Hádka končí rozchodem. Denisa je z toho zaskočená. Řeší to s kamarádkami, které taky nechápou, co se s Jankem děje.

Denisa si přijde k Jankovi do kanceláře pro věci a jen tak mimochodem se zmíní, že o ni má zájem DJ Jonáš. Jankovi je to jedno, což je pro Denisu další znamení, že musí nasadit na Janka větší páky. Nakonec jí pomůže osud. Když Janek uvidí, jak jde Týna do kostela, tak se mu zhroutí svět. A toho využije Denisa a svede ho. Lída dělá poslední přípravy na svatbu. Všechny komanduje a všem leze na nervy. Franta má průser, protože kapela, kterou měl sehnat má salmonelózu. Řehák mu dohodí svého synovce. Neřekne ale, že je to punková kapela. Když to Franta zjistí, tak je na mrtvici. Bojí se, že až to Lída zjistí, tak ho zabije. K tomu naštěstí nedojde, protože svatba se nekoná.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz