29. díl Lež, zrada a tajemství - Seriál Slunečná

29. díl Lež, zrada a tajemství - Seriál Slunečná

Premiéra 12.5.2020

Týna a Janek spolu spali. Vypadá to, že jsou šťastný pár. Ale jen do té chvíle, než Roman vymyslí pomstu: za zády Janka přijede na Slunečnou a prozradí Týně, kdo Janek ve skutečnosti je. Týna je zraněná, že jí Janek lhal, a vyhodí ho ze statku.

Janek a Týna spolu měli sex. Janek chce Týně říct, že není Vilda, ale Týna má telefon z pivovaru, takže musí rychle odběhnout. V kuchyni je vidí Slaninová a roznese to po vsi. Objeví se Hanč s Milotou, nabízejí eshop s biopotravinami. Týna souhlasí, že jim budou dodávat produkty z jejich statku. Konvičková s nimi udělá dohodu: když budou prodávat i její produkty, pomůže jim s balením. Souhlasí. Lída je na Zdeňka naštvaná kvůli tomu, že se koupal v sudu a pokazil jim natáčení. Počítá, kolik je stála pokažená svatba a dojde k číslu 40 tisíc.

Slaninová jí přijde říct, že si Týna nastěhovala k sobě pražáka a spí spolu. Lída vymýšlí pomstu. Vetrák přivede Zdeňka, který bloudil lesem a hledal houby. Je to další pomsta Lídě. A ta je tentokrát vytočená doběla. Ale to jí nebrání v tom, aby všechno o Týně a Jankovi řekla hned Štěpánovi. Lídě přijde kontrola kvůli Zdeňkovi, dostali hlášku, že je týraný. Lída zjistí, že kontrolu na ni poslaly ženský z vesnice. Zdeněk kontrole vysvětlí, že je v pořádku, ale musí kvůli vile předstírat demenci. Roman vysvětluje naštvanému Matějkovi, že má nový plán: když dělají podrazy Linharti, budou je dělat taky. Roman věří, že Slunečná není ztracenej projekt. Matějka souhlasí. Libor přiveze do firmy Sama.

Roman chce, aby tu zprávu o Slunečné odvolal, ale Sam tvrdí, že o ničem neví, protože žádnou zprávu pro Janka nepsal. Roman oznamuje Johnovi, že chce napadnout zprávu od Sama ze slunečné. Udělá kontrolní sondy a tím prokáže, že je zpráva zfalšovaná. John mu to jasně zatrhne, protože nepůjde proti Jankovi. Roman požádá Kláru, aby ho odvezla do Slunečné. Tam Týně řekne, kdo je ve skutečnosti Janek. A ukáže jí smlouvu, kterou Janek a Vilda podepsali. Týna vyhodí Janka ze statku. Štěpán se jde přesvědčit, jestli je opravdu Týna s Jankem. Když je uvidí spolu, je mu vše jasné. Druhý den se přijde opilý s Jankem poprat, ale než dojde na rvačku, tak Štěpán usne. Odnesou ho k Julii do pokoje. Když se Štěpán probere, tak Janka napadne.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz