30. díl Krysí král - Seriál Slunečná

30. díl Krysí král - Seriál Slunečná

Premiéra 19.5.2020

Janek postupně zjišťuje, co všechno na něho Roman napráskal. Chce, aby ho John vyhodil z firmy, ale John mu dá jasně najevo, že mu na Romanovi záleží. Vyhodí ho, až bude Janek zase ten dravec, jaký byl, a ne zamilovaný mladíček. Týna je v šoku, že jí Janek lhal. To ji sblíží se Sylvou, která je taky podvedená. A Zdeněk přesvědčí lstí Kratinu, aby šel s chrápáním na operaci.

Janek dorazí za Romanem do firmy a chce dát Romanovi do huby za to, že Týně řekl o sázce a o tom, že on je Linhart. Ale nakonec ho nezmlátí. Říká Haně, že chce mluvit s Johnem, a vyhodit Romana. Hana ho jemně upozorňuje, že je Roman momentálně u Johna v kurzu. Denisa přijde za Jankem a chce vysvětlení. Janek se přizná, že Týnu miluje, nebyl to jen nějakej úlet. Denisa se v afektu prořekne, že jí to všechno řekl Roman. Janek za ním jde a řekne mu, že ho vyhodí z firmy. Roman se mu vysměje, je si jistý, že má momentálně u Johna lepší pozici. A když to řekne Johnovi, tak se ukáže, že měla Hana i Roman pravdu. John Romana za žádnou cenu nevyhodí. Chce, aby Janek byl zase tím dravcem, kterým byl.

Teď je podle něj slabej. Ale když se Janek dozví, že Roman ho Johnovi napráskal, že udělal pro Košutovi děti fond, tak mu dá pěstí. A oznámí Haně, že chce odjet na dovolenou. Týna je zničená z toho, že jí Janek lhal (předstíral, že je někdo jiný). Běta všem přikáže, že teď musí stát na Týnině straně. Týna se snaží vymyslet si co nejvíc práce, aby nemyslela na Janka a co jí udělal. Běta tvrdí, že ji budou muset zastavit, ale profesor je varuje: jak mile to udělají, bude Týna se svými myšlenkami, a to nebude dobrý. Jen ať pracuje. Běta a Julie jsou ale proti. Týna se mezi tím smíří se Sylvou, která je taky zraněná, ale jí vadí, že není Vilda milionář. Týna upadne do letargie, ze které ji dostane Konvičková. Seřve ji, že musí být jako její táta a makat. Sylva se od Vildy dozví, že Vilda je ve skutečnosti řidič a okamžitě se s ním rozejde.

Ke Kratinům přijela tchýně. A Kratina prosí, jestli by nemohl spát u Vacků. Nesnáší ji. Franta mu to slíbí. Pak se od Lídy dozví, že Kratina děsně chrápe. A v noci se ukáže, že je to pravda. Zdeněk se radí s Bětou, ta mu dá kapky, má je nakapat Frantovi do postele. Zdeněk to udělá a kapky opravdu fungují. Jenže po nějaké době musí kapání opakovat. A Zdeněk omylem vyleje na polštář celou lahvičku. Kratina se vzbudí a vidí kolem sebe rozlitou tekutinu. Zdeněk mu nakecá, že mu vytekla z nosu. Tím Kratinu přesvědčí, aby šel s chrápáním na operaci. Tchýně uslyší, jak se o ní škaredě mluví a jde pracovat na statek. Je cukrářka a bude tam péct.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz