31. díl Nápadníci - Seriál Slunečná

31. díl Nápadníci - Seriál Slunečná

Premiéra 26.5.2020

Julie omylem dá na internet seznamovací inzerát pro sebe a Týnu. Té přijde mnohem víc nabídek než Julii, která je z toho smutná. Ale když se o ni začne pokoušet veterinář, tak pookřeje. Sylva chce prodat svoji polovinu statku a zmizet. Lída má lepší nápad: co kdyby si vzala Štěpána a společně dostali Týnu ze statku? Štěpán a Sylva souhlasí.

Týna chce řešit se Sylvou stáčírnu, protože to byl projekt Sylvy a Vildy. Týna se bojí, aby nechtěl Linhart peníze zpět. Sylva nic řešit nechce, nezajímá ji to. Týna uvidí Sylvu se Štěpánem a dojde jí, že tihle dva chtějí statek bez ní. Janek – Denisa mu udělá drobnou scénu před Jankovým odletem na Bali, chce, aby ji vzal Janek sebou. Janek to odmítá. Do toho mu volá jeho známý policajt Varga, chce se sejít. Janek souhlasí.

Varga Janka varuje, aby dal od Holuba ruce pryč. Jdou po něm, Johnovi a Romanovi policajti a vypadá to s nimi dost bledě. Janek se rozhodne, že bude tátu varovat, ale John si myslí, že je to jen další Jankova snaha dostat Romana z firmy. Hana Janka varuje, chce, aby okamžitě odletěl, protože jí v kartách vyšlo nebezpečí. Ale Janek odjet odmítá. Varga se za ním znovu zastaví a řekne mu, že je John hlavní podezřelý a jestli Janek může pro Johna něco udělat tak ho přesvědčit, aby proti Holubovi svědčil. Janek požádá Marka, aby vymyslel právnickou kličku, kterou by Johna dostali z problémů. Marek přijde s tím, že když se stane zpráva o bobové dráze veřejnou, tak nebude moct nikdo Johna podezřívat ze zneužití informací. A dá zprávu na internetové servery. John šílí, je na Janka naštvaný, nevěří, že ho chtěl Janek zachránit, myslí si, že mu schválně škodí. A vyhodí Janka z firmy.

Julie přesvědčuje Týnu, že budou muset dát na jatka Týninu oblíbenou krávu Doubravku. Je už stará a nemá telata. Tak co s ní. Týně je to líto. Julii zjistí, že omylem podala seznamovací inzerát pro sebe a Týnu. Týna má mnohem víc odpovědí a Julii to mrzí. Jenže Týna nemá zájem a otravuje ji, že se na statku začínají objevovat nápadníci. Když už to vypadá s Doubravkou bledě a Týna se s ní před odjezdem na jatka loučí, tak přijde veterinář s návrhem, že by Doubravce odebral vajíčka a zkusil ji oplodnit uměle. Je embriolog. Týna souhlasí. A když se ukáže, že se mu k tomu ke všemu líbí Julie, tak jsou holky spokojený všechny. Lída je nešťastná, nechala udělat etikety na lahve, protože už se viděla jako statkářka, která bude z vody na statku vyrábět limonády.

Kvůli potížím se svatbou zapomněla objednávku stornovat a teď ji musí zaplatit. Sylva volá Romanovi, chce mu prodat svůj podíl na statku za 14 milionů. Ale Roman nic kupovat nechce, leda až budou vyřešené všechny pozemkové uzávěry. Sylva nabízí svůj podíl Lídě. Ta souhlasí, ale Zdeněk ji – aniž by chtěl – přivede na velkou sviňárnu. Co kdyby vyplatila Týnu! A oženila Štěpána se Sylvou. A Štěpán se Sylvou s tím kupodivu souhlasí. A Lída hned rozhlásí mezi ženskýma, že Štěpán konečně může být se svou největší láskou.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz