35. díl Angelika ze Slunečné - Seriál Slunečná

35. díl Angelika ze Slunečné - Seriál Slunečná

Premiéra 23.6.2020

Janek se snaží znovu získat Týnu, ale ta nemá zájem. Tvrdí, že jejich vztah je čistě pracovní. Ale nakonec to nevydrží a skončí s Jankem v manželské posteli. Denisa se rozhodne, že se Jankovi pomstí tím, že sbalí jeho otce. Sylva dostane nabídku od Roberta, aby mu dělala obchodní ředitelku v jeho nové realitní kanceláři. Jenže Lída ji navnadí, když jí oznámí, že jen stáčením vody z pramene by mohla vydělat milion ročně. Sylva najednou neví, jak se rozhodnout.

Janek dává Týně najevo, že ji má rád, ale Týna je neoblomná. Jenže nakonec Jankovi podlehne, když chystá seno pro Dolejše. Když jim druhý den seno vrací, tak se Janek zraní. Dolejš vidí, jak se Týna o Janka bojí. Janek naštěstí není zraněný, ale Týna se svou reakcí prozradila. Linhart má problémy s Romanem, který není tak dobrý, jako Janek.

Linhart prosí Hanu, aby mu pomohla s prezentacemi, ale ta odmítá. Už není jeho zaměstnanec. A navíc má podmínku: chce, aby se usmířil s Jankem. Což Linhart odmítá. Nakonec je pro Linharta přece jenom udělá. A Roman je pěkně naštvaný. Linhart zvažuje, že by odjel na jachtu, ale když vidí, že Roman neuspěl při jednání s Hutlou, tak musí naštvaně zůstat. Linhart potká ve firmě Denisu, která hledá Janka. Denisa je na Janka naštvaná a řeší to s kamarádkami. Ty jí poradí, aby sbalila Johna. Denisu to zaujme. A volá Linhartovi, že potřebuje doma něco opravit. Ale ješitný Linhart i Hana to samozřejmě prokouknou, ale Linhart za Denisou přece jen jede. A k jeho překvapení ho po krátké návštěvě vypoklonkuje z bytu, protože má prý koncert. Ale druhý den už má pro Denisu velkou kytici růží a bere ji na večeři. Haně je jasné, že si ho Denisa začíná omotávat kolem prstu.

Sylva nezvládá práci v hospodě, chlapi se stěžují, že jim točí podmíru. Běta jí pomůže a pošle odpočnout. Při té příležitosti ji Běta nabádá, aby podepsala Týně úvěr. Ale Sylva jí slušně řekne, že nic takového neudělá. Sylva dostane od Roberta pracovní nabídku. Robert koupil několik realitních kanceláří a chce se stát jedničkou na trhu. Nabídne Sylvě místo obchodní ředitelky. Sylva slíbí, že o tom bude přemýšlet. Lída se bojí, aby Sylva nezačala blbnout a nestornovala svatbu se Štěpánem, tak jí vypočítává, kolik by mohla vydělat na stáčení vody. Když Sylva slyší, že mohla mít milion za rok, tak pookřeje.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz