36. díl Nenechat se otrávit - Seriál Slunečná

36. díl Nenechat se otrávit - Seriál Slunečná

Premiéra 25.8.2020

Týně se nelíbí, že Janek obchoduje s Predragem. Janek to dělá proto, aby vydělal peníze pro statek. Jenže Predrag chce postavit garáže pro kamiony blízko Slunečné. Janek přesvědčí Strnada, aby mu pozemky prodal. Strnad neví, na co ty pozemky Janek chce, myslí si, že jsou pro Týnu. Julie byla na nepodařeném rande s Kabátem. A Zdeněk zavolá hygieniky, protože má podezření, že se někteří lidé otrávili. A má pravdu.

Týna a Janek už zase fungují jako pár. Ale Týně se nelíbí, že Janek obchoduje s Albánským podnikatelem Predragem. Janek jí vysvětluje, že vydělané peníze investuje do statku. Týna považuje Predraga za špatného člověka. Týna se dozvídá od Kabáta, že Doubravka zabřezla. Ze samé radosti domluví Kabátovi a Julii rande. Julie řeší, co si má vzít na sebe. Běta jí přinese svoje staré šaty. Julie je z nich nešťastná, ale Týna slíbí, že jí je přešije.

Julie jde s Kabátem na rande, ale Kabát jí z rande uteče záchodovým okénkem. Druhý den se přijde omluvit. Taky trpěl střevními problémy kvůli otravě z vody. Julie mu odpustí. Frantovi je špatně, zvrací a má průjem. Zdeněk mu dává živočišné uhlí. Další nemocní jsou Matěj a Vojta. Běta je léčí bylinkami, ale ty nezabírají. Tom se rozhodne, že zavolá doktora Šplíchala. Běta ho varuje, ale Tom si nedá říct. Šplíchal indikuje klukům střevní chřipku. Běta přivede ke klukům Zdeňka a ten je přesvědčený, že je to otrava. A tajně to nahlásí na Krajskou hygienickou stanici. Ukáže se, že měl Zdeněk pravdu, a otrava je z vody, kam prosakuje jímka. Janek vysvětluje Vildovi chystaný obchod s Predragem. Predrag chce, aby mu našel místo, kde by mohl postavit garáže pro svoje kamiony.

Predrag je nadšený a chce, aby mu Janek našel místo u Slunečné, protože se mu to tam líbilo. Janek hned začne hledat s pomocí Hany místo pro Predragovi garáže. Najde ho u Toužimic. A majitelem pozemků je Strnad. Janek za ním zajede a Strnad mu slíbí, že pozemky prodá. Myslí si totiž, že je chce Janek pro Týnu. Janek mu za to sežene doktora z Prahy, který zbaví Strnada bolesti kyčle.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz