37. díl Kruté překvapení - Seriál Slunečná

37. díl Kruté překvapení - Seriál Slunečná

Premiéra 27.8.2020

Týna se dozvídá, že Janek koupil od Strnada pozemky. Myslí si, že je koupil pro ni. Ale ukáže se, že je koupil pro Predraga. Vztah, který se tak pěkně vyvíjel, je opět na bodu mrazu. Janek dává Týně najevo, že ji má rád, ale Týna je neoblomná. Jenže nakonec Jankovi podlehne, když chystá seno pro Dolejše. Když jim druhý den seno vrací, tak se Janek zraní. Dolejš vidí, jak se Týna o Janka bojí. Janek naštěstí není zraněný, ale Týna se svou reakcí prozradila. Linhart má problémy s Romanem, který není tak dobrý, jako Janek. Štěpán nepřijede na Zdeňkův soud, protože měl havárku. Zdeněk se rozčílí a Běta ho musí ošetřit. Ukáže se, že Štěpán nelhal. A Denisa dostane Johna do postele.

Janek nechal udělat u Sama geologický průzkum pozemků, které koupil od Strnada. Týna se od Strnada dozvídá, že Janek koupil jeho pozemky. Strnad mu přepíše i ozdravovnu, která na pozemcích stojí. Strnad je přesvědčený, že vše koupil Janek pro Týnu, a tak jí to i podává. Týna je dojatá. Ale když přijede za Jankem do kanceláře, tak se tam náhodou setká s Predragem a zjistí, pro koho Janek pozemky koupil. A její vztah k Jankovi ochladne.

Zdeněk se chystá odjet na soud, kde má v jeho prospěch svědčit Štěpán. Zdeněk a Kobliha si od svědectví Štěpána slibují, že soud uzavře záležitost s vilou ve Zdeňkův prospěch. Jenže Štěpán nepřijede. Zdeněk je naštvaný, protože návrat jeho vily je v ohrožení. Štěpán nakonec přijede domů a vysvětluje, že měl se Satrapou havárku. Zdeněk mu to nevěří. Z rozčilení se mu udělá špatně a Štěpán a Konvičková ho zavedou k Bětě, která ho dává do pořádku, řekne mu, že má vysoký tlak z rozčilení. Štěpán se chce usmířit, ale Zdeněk je neoblomný. Až když potvrdí Vetrák, že Štěpán měl opravdu havárku a zachránil chlapa z havarovaného auta, tak uvěří.

Linhart usiluje o Denisu. A zatím se mu nedaří. Pozve ji na večeři, ale Denisa tvrdí, že má koncert. Denisa začne tajně spřádat plány, aby Johna nažhavila. Domluví se s novinářkou, že ji vyfotí na titulku bulváru s modelem Damiánem Ditrichem. Věří, že John bude žárlit. I Hana ho varuje, aby si s Denisou nezačínal. Jenže John už na nikoho nedá, Denisa ho zajímá. I když se spolu vyspí tak Denisa tvrdí, že ve vztahu nechce pokračovat.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz