38. díl Boj o vodu - Seriál Slunečná

38. díl Boj o vodu - Seriál Slunečná

Premiéra 1.9.2020

Lída přemlouvá Sylvu, aby odkoupila od Týny podíl ve stáčírně. Sylva si od Lídy půjčí osm set tisíc a podíl od Týny odkoupí za míň. Roza varuje Toma, že se do něho Kratinová zakoukala. Tom sice tvrdí, že jejich vztah je čistě pracovní, ale na setkání jde s lahví vína. Roman zaslechne, že Janek nechce Predragovi prodat pozemky Strnada. A ukradne Jankovi kšeft.

Týna se na Janka stále zlobí kvůli tomu, že koupil od Strnada pozemky pro Predraga. Janek dělá, co může, aby odradil Predraga od Strnadových pozemků. Janek najde pro Predraga pozemky Bubílků a hned s nimi začne jednat o prodeji. Když ale zjistí, že si vůbec neuvědomují, že jim Predrag postaví u domu garáže pro kamiony, tak ten obchod sám skrečuje.

Jejich rozhovor poslouchá Roman a za Jankovými zády začne s Predragem jednat. Predrag se na Janka příšerně naštve a obchod za několik milionů spadne do klína Romanovi. Když Janek zjistí, že prodala svůj podíl Sylvě, tak ji varuje, že to Sylva proti nim použije. Roza vidí Toma s Kratinovou a i když je jejich setkání nevinné tak Toma upozorní, že Kratinová je do něho zamilovaná. Tom si jde pro kluky ke Kratinům a najde tam Kratinovou samotnou. Neví, že Kratina zapomněl na jejich výročí a šel do hospody. Zůstane s Kratinovou a dívají se na televizi. Druhý den za Tomem přijde Kratinová a požádá ho, jestli by jí nepomohl vyčistit kamna. Tom souhlasí, ale když přijde ke Kratinům tak už všechno udělal Kratina.

Tom jen tak tak stihne schovat do kapsy kabátu lahev vína, kterou přinesl. Lída chce po Sylvě, aby odkoupila od Týna stáčírnu. Chce rozjet plán se stáčením vody ve velkým. Sylva argumentuje, že nemá peníze, a Lída slíbí, že jí je půjčí. Sylva jde za Týnou zrovna ve chvíli, kdy se pokazil traktor a Týna potřebuje peníze. I když Julie chce za prodej podílu dva miliony, Sylva to usmlouvá na 500 tisíc. Lídě ale řekne, že chce Týna za podíl 800 tisíc. O 300 000 tisíc Lídu okradla. Štěpánovi dá 100 tisíc, aby měl na nové sudy.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz