45. díl Lásky z minulosti - Seriál Slunečná

45. díl Lásky z minulosti - Seriál Slunečná

Premiéra 24.9.2020

Jankovi se zase ve snech vrací únos z dětství. Týna mu radí, aby si našel terapeuta, ale Janek to odmítá. Dozvídá se od Veterináře, že odebírá kravám vajíčka a v laboratoři je spojuje s kvalitním býčím spermatem.

Janek jede do Prahy, chce si vyřídit s Romanem jeho výhružky Tománkovi. Roman to samozřejmě před Johnem zapře, ale John už je naštvanej. Roman zuří, protože ho Janek i John ponížili. Řekne, že jestli se to bude opakovat, tak řekne novinářům, kdo je Janek Linhart. Neví, že vše slyšela Klára. Lída trvá na tom, že se nikdo ve vsi nesmí dozvědět, jak dopadla kontrola.

Mají dělat pravidelný košt jejich pálenek. Ale nemají je, protože jsou zapečetěné ve skladu. Lída objedná alkohol z obchodu, budou ho dávat na koštu a tvrdit, že je jejich. Franta je proti, ale Lída trvá na svém. Ale Štěpán přijde s lepším řešením, které ovšem Lídě neřeknou: stáhnou si jejich slivovici z velkoobchodu. Jenže tam už jejich alkohol vyprodali a chtějí další. Franta zkusí nalít chlapům kupovaný alkohol, ale nechutná jim. Lída nalije do kupovaného alkoholu dochucovadlo. Štěpán objede všechny obchody a nakoupí jejich Vackovici. Hlavně se to nesmí dozvědět Lída. Lída se svěří Kratinové, že jim celníci zapečetili sklady. A Kratinová, že se zamilovala do Toma. Za Denisou dorazí Michaela, dávná Jankova láska. Jde mu říct, že s ním chce být. Denisa to bere jako příležitost Jankovi ublížit a posílá Michaelu do Slunečné. Ta do Slunečné přijede.

Julie má podezření, že je to Jankova bejvalka, ale Týna Jankovi věří. A Janek ji ubezpečí, že Michaela druhý den odjede. Jenže když Týna mluví s Michaelou tak jí dojde, že Janek jí o Týně neřekl. Janek pak představí Týnu Michaele jako svoji přítelkyni, ale Týna je naštvaná. Nakonec se usmíří. Tom bere místo Kratiny Kratinovou do města na velký nákup. Kratinová pak nachytá Kratinu v hospodě a pohádají se, protože jí Kratina tvrdil, že bude orat. Kratinová si uvědomuje, že ji Tom přitahuje a políbí ho. Vidí to Roza.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz