52. díl Jako v jiném vesmíru - Seriál Slunečná

52. díl Jako v jiném vesmíru - Seriál Slunečná

Premiéra 20.10.2020

Za Jankem přijedou na statek policisté, chtějí informace o Košutovi. Týně se to nelíbí, má strach o dobrou pověst penzionu. Profesor se ukrývá před právníkem, ale nakonec vyjde najevo, že mu chce předat dědictví po manželce.

Karolína dává Jankovi najevo, že o něj má zájem, ale Janek jí nabízí Vildu. Karolína se znovu ptá Týny, jestli jí nevadí, že balí Janka. Týna potvrdí. Že nevadí. Karolína si jde s Jankem zaběhat, ale nemá takovou fyzičku, jako Janek. A večer jdou do kina. Julie samozřejmě zorganizuje, aby šli všichni, nechce, aby se dala Karolína dohromady s Jankem.

Janek nabízí Lukášovi, aby pracoval v sanatoriu. Ten to odmítne. Nevěří, že bude veterinářova metoda fungovat na lidech. Nakonec se domluví, Lukáš dostane 7 % a slušný plat. Za Jankem přijedou na statek policisté kvůli Košutovi. Janek jim nic neřekne. Ale Týně se to nelíbí, má strach o dobrou pověst penzionu.

Profesora shání právník. Profesor se před ním schovává. Nakonec mu právník sdělí, že jde o to, že mu jeho zesnulá manželka odkázala něco v závěti. Profesor to odmítá. Manželka mu věnovala snubní prsten, rodinnou památku. Roza ho přemluví, aby prsten přijal. Profesorův syn se kvůli tomu na profesora zlobí. Roman má další problém s klientem, John zuří. A rozhodne se konečně, že Romana vyhodí. Dává mu týden, aby si rozmyslel jaký chce podíl a pak letí.

Roman se radí s klukama, jak obrat Johna o peníze. A rozhodne se, že začne znovu řešit Slunečnou. A jede za Lídou, kde jí sdělí svůj plán-Sylva buď musí podat žalobu o rozdělení dědictví, nebo bude žádat jen tu louku s pramenem. A Roman jí za tu pastvinu slíbí stejné peníze, jako za polovinu statku. Lída to řekne Sylvě a ta se rozhodne svůj slib Týně zrušit.

Sylva se začne chovat vstřícně. Řekne Bětě, že to s tou svatbou přehnala. Že jí záleží na Vildovi. Dokonce nabídne Týně, že jí prodá svoji polovinu. Ale když se dozví jaký má Roman plán, tak to odmítne.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz