56. díl Randění ve čtyřech - Seriál Slunečná

56. díl Randění ve čtyřech - Seriál Slunečná

Premiéra 3.11.2020

Janek chce urovnat vztah s Týnou, ale ta nechce. Rozhodne se, že mu bude muset dát jasněji najevo, že už nemá zájem. Proto přijme Lukášovu nabídku jít s ním do kina. Nakonec jdou Janek i Karolína. A Julie se chce vdát s veterinářem tajně na radnici, ale nakonec to neudělá.

Janek chce urovnat vztah s Týnou, ale nedaří se mu to. Připravuje se na kolo, a ve chvíli, kdy u kola není se na něm chce projet Slanina a něco pokazí. Opraví kolo, ale špatně. Janek si vyjede na kole s Karolínou. Během jízdy si Karolína stěžuje na špatné sedlo a Janek jí půjčí svoje kolo. Karolína má havárku. Sama si zašije ránu, ale je celá potlučená. Zjistí se, že na kole jel Slanina.

Lída domlouvá s farářem svatbu Julie, ale ta se naštve, protože chce svatbu podle svých představ. Domluví se s Veterinářem, že se nechají tajně oddat na radnici. Franta se to dozví, ale slíbí, že Lídě nic neřekne. O svatbě ví i Týna a Běta, ale obě jsou vázány mlčením. Nemohou jít Julii na svatbu, aby nevzbudily podezření. Týna upraví Julii šaty. Lída se o svatbě dozví a rychle jedou s Frantou na úřad kde zjistí, že se Julie nevdala, protože nemohla Lídě udělat to, že by se vdala bez ní. Zdeněk komentuje u Konvičkové, co si ženské kupují.

Konvičkové se udělá zle, protože jako diabetička nedodržuje dietu. Zděnek to vezme za ni a jezdí prodávat. Konvičková se bojí, že přijde na buben, ale ukáže se, že má ještě větší tržbu. Když za ním přijdou jeho přátelé z klubu tak se věnuje práci pro Konvičkovou. Nakonec z klubu vystoupí. Týna se rozhodne, že bude dávat Jankovi víc najevo, že mezi nimi není vztah možný a přijme nabídku Lukáše jít do kina. Nakonec jsou do kina i s Jankem a Karolínou.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz