60. díl Lži a intriky - Seriál Slunečná

60. díl Lži a intriky - Seriál Slunečná

Premiéra 17.11.2020

Julie si bere Martina Kabáta. Sylvě poradí právník, aby Romanovi prodala pastvinu dráž, než se dohodli. Profesor se oholí a myslí si, že se bude Roze víc líbit. Ale Roza nemá zájem. Karolína má sex s Lukášem. Týna je vidí a myslí si, že je s Karolínou Janek. A Erika vynadá Plesníkové, že přivezla kluky pozdě.

Julie a Martin Kabát mají svatbu přesně podle Lídina scénáře. Profesor oznamuje, že se hodlá oholit. Důvodem je, že se chce zalíbit Roze. Ale Roza nemá zájem. Za Sylvou přijede její kamarádka Andy se svým milencem Paterou, který je právník. Sylva se s ní radí ohledně smlouvy na pastvinu, kterou chce prodat Romanovi. Patera jí radí, aby chtěla víc peněz než jen osm milionů. Ale varuje ji, protože peníze z prodeje budou spadat do společného vlastnictví manželů. Takže by měla mít se Štěpánem dobré vztahy, protože jinak by o ně mohla přijít. Sylva ho poslechne a chce jedenáct. Roman je z toho rozhozený, protože to jednak nečekal a jednak tolik peněz nemá.

Přijede Lukáš, a protože už nejsou žádné volné pokoje, tak se nastěhuje k Jankovi. Karolína a Lukáš se spolu vyspí. Týna jde v noci k Jankovi do pokoje myslí si, že je to s Karolínou Janek. Ten ale musel odjet do Prahy, což Týna neví. Karolína si v noci Týny všimne a druhý den se s Lukášem domluví, že neprozradí, že v pokoji nebyl v noci Janek. Plesníková si vyzvedává kluky a dává najevo, že je vrátí až se jí bude chtít. Tom je bezradný, ale Erika dá jasně najevo, že je vrátí přesně v dobu, na které se domluví. I když přiveze Plesníková kluky pozdě, tak ji Erika seřve. Získává tím u Toma body a Plesníková vidí, že má v Erice tvrdého soupeře.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz