72. díl Zachráněná láska - Seriál Slunečná

72. díl Zachráněná láska - Seriál Slunečná

Premiéra 19.1.2021

Janek se dozvídá, co se stalo s jeho matkou. Erika odmítne angažmá, protože si myslí, že má Tom zase problémy s Plesníkovou. Tom se jí nakonec přizná, že je vše v pořádku, ale byl by nerad, kdyby Erika odjela. Řeháková vyhodí Řeháka z domu, ale na přímluvu Franty ho vezme zpět. A Týna se dá konečně dohromady s Jankem.

Honzák přitvrdil a přinesl článek, kde píše, co se stalo s Jankovou matkou. A tvrdí, že ji Linhart zabil. Ale pokud dostane 50 milionů, tak ho neotiskne. Janek si článek přečte a je zaskočený, protože vlastně neví, jak to s jeho matkou bylo. John mu to nechce říct, ale nakonec z něho vypadne, že Jankova matka se zamilovala a opustila je kvůli jinému muži. John ji hledal, ale objevil ji až když byla v posledním stadiu rakoviny. John jí zaplatil legální euthanasii ve Švýcarsku.

Týna se chystá Jankovi omluvit a vyznat lásku. Ale nedaří se jí Janka zastihnout. Rozhodne se, že za ním zajede do Prahy. Tam se ale setká s Denisou, která jí schválně řekne, že Janek nastoupí do Solange. Týna je zklamaná, bere to jako podraz. Když se pak s Jankem konečně setká, tak mu to řekne. Janek jí to vyvrátí, do Solange nenastoupí. A konečně se opět políbí. Za Tomem opět dorazí Jarošová ze sociálky. Tom si myslí, že po něm zase bude něco chtít, ale tentokrát je na statku soukromě, chce se svézt na koních. Tom si oddechne. Erika má radost. Myslí si, že už ji Tom nebude potřebovat, když je s Plesníkovou vše v pořádku. Řekne klukům, že bude muset na misi. Kluci jsou zklamaní a tvrdí, že bude táta smutnej. Tom před ní zapře, že byla Jarošová na soukromé návštěvě na statku. A nechá ji v podezření, že Plesníková zase něco kuje. Erika zavolá do divadla a místo odřekne. Nakonec jí Tom řekne pravdu. Ale Erika je ráda, že místo odřekla, protože má Toma ráda. A on ji.

Řehák oslavuje, že se stal strýčkem. Opije se a Řeháková mu vzkáže, aby se domů nevracel a ubytoval se v rozpadlé chalupě po jeho otci. Řehák si libuje, že už se nebude muset s Řehákovou trápit. Ale je to jen opilecké žvanění. Franta prosí Řehákovou, aby mu odpustila a vzala ho zpět. Ale Řeháková odmítá. Usmíří se až na myslivecké schůzi, když vidí, jak je Řehák zubožený. Ale má podmínku, Řehák si může dát jen dvě piva a tvrdý alkohol už nesmí. I tak je Řehák rád, že to tak dopadlo.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz