78. díl Komu prší štěstí - Seriál Slunečná

78. díl Komu prší štěstí - Seriál Slunečná

Premiéra 9.2.2021

Lída falšuje Frantův podpis, aby mohl Roman stavět elektrárnu. Franta na to přijde a Lídu seřve. Štěpán se pokouší dát dohromady se Sylvou, ale ta ho odmítne. Týna žertuje o tom, že by mohla přivolat déšť, a skutečně začne pršet. Veterinář má strach ze Zavařilovy pomsty a raději doveze Julii s miminkem na statek, a ne domů. V noci se ukáže, že jejich dům shořel.

Týna ubytovává v penzionu Průšu s Kobílkovou. Jsou to milenci, zvlášť Kobílková je zamilovaná až po uši. Týně se Průša nezdá, cítí, že s ním budou problémy. A to se taky stane. Průša obviní Týnu, že Kobílkové někdo ukradnul ze zamčeného pokoje náušnice. Týna s Jankem je hledají, Týna využije svých mimořádných schopností a ucítí, že jsou náušnice v saku Průši. Kobílková ale nehodlá přistoupit na to, že by ji Průša chtěl okrást. Až když si pro Průšu přijde policie, kterou zavolala Týna, tak uvěří.

Lída pokračuje v zajišťování stavebního povolení pro Romana. Všechno jde jak na drátku, jen je problém se stavební uzávěrou. Lída slibuje, že to vyřeší. Ukradne v práci geologický posudek na Slunečnou. A když si pro něho Radim přijede, tak ho zapře. Protože jí chybí vyjádření samosprávy obce, tak se rozhodne zfalšovat Frantův podpis. Kratinová to vidí, a nelíbí se jí to. Ale mlčí. Franta pak najde v kanceláři papíry, na kterých si Lída jeho podpis trénovala. Uhodí na Lídu a ta se přizná. A řekne Romanovi, že pro něho nic vyřizovat nebude.

Zavařil se znovu snaží přesvědčit Veterináře, aby napsal jiný posudek pro pojišťovnu, kvůli uhynulým krávám. Veterinář to odmítá. Veterinář přiváží z porodnice Julii a Beníka. Překvapivě je neveze k nim do domu, ale na statek. Tvrdí, že doma musí něco dodělat. Julie si postupně začne myslet, že o ně veterinář nestojí. Je stále totiž někde pryč. Julie odmítne, aby bydlela u rodičů. A do toho Beník stále pláče. Veterinář nakonec Julii přizná, že jsou na statku kvůli Zavařilovi. Bojí se, že by se mohl pomstít. V noci mu volají, že jejich dům hoří. Veterinář si myslí, že ho zapálil Zavařil.

Týna žertuje, že přivolá déšť, protože si všichni stěžují na sucho. A skutečně začne pršet, i když není jasné, že by to byla zásluha Týny.

Štěpán prosí Satrapu, aby vyřídil Sylvě, že s ní potřebuje mluvit. Satrapa to udělá, ale Sylva nesouhlasí s rozhovorem. Až když jí Satrapa řekne, že by mohla dostat od Štěpána peníze, tak souhlasí. Štěpán jí ukáže na mobilu fotku motorky, kterou jí chce darovat. Sylva se mu vysměje a definitivně s ním končí.

Starej Slanina napráská Frantovi, že si Dolejšovi napustili bazén. Franta jim chce dát pokutu. Oni ji neradi zaplatí.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz