80. díl Jak se Denisa vdávala - Seriál Slunečná

80. díl Jak se Denisa vdávala - Seriál Slunečná

Premiéra 16.2.2021

John nedorazí na vlastní svatbu. Janek sežene Štěpánovi skvělého doktora a vypadá to, že se jeho stav lepší. Tom nechce pozvat Plesníkovou na oslavu narozenin Matěje. Udělá to za něho Erika. Díky tomu, že Tom zachrání život kamarádce Plesníkové, se jejich vztahy zlepší.

John řeší s Hanou, jak by mohla vypadat jeho svatba s Denisou. I když Hana navrhuje střízlivé nápady – vlastně normální svatbu – Denisa nakonec rozhodne, že chce jen svatbu na úřadě s pár přáteli a rodiči. John souhlasí. A rozhodne, že mu půjde Hana za svědka. Denisa zařídí, aby byla svatba už druhý den. Přijedou k ní rodiče, takže John bude muset přespat v hotelu. John se rozhodne pro rozlučku se svobodou. Denisa požádá Janka, aby jí šel za svědka. Týna s ním nechce jet na svatbu. Nakonec jede, ale John nedorazí. Panují obavy, že se mu něco stalo.

Lída chce koupit firmu Stočesů, ale nejde jí o firmu, ale o značku. Chce vyrábět minerálky mimo stávající firmu. Pohádá se se Štěpánem. Toho po nějaké době najde Zdeněk v bezvědomí a hned volá záchranku. Když se to Lída dozví, tak hned burcuje Frantu. Kratinovi to Lída taky řekne. Oba se bojí, protože stále úspěšně tají, že je Štěpán jejich syn. Sylva se od Stočesů dozví, že Lída chce koupit jejich firmu a hned je jí jasné, že ji chce podvést. A oznámí Lídě, že zastavuje pramen. Lída se naštve a firmu od Stočesů nekoupí, protože je jí jasné, že to Sylvě řekli. Lída a Franta dorazí za Štěpánem do nemocnice. Ten je v umělém spánku, čeká se, jestli začne ledvina znovu pracovat. Julie řekne Jankovi o Štěpánovi a Janek sežene skvělého nefrologa profesora Vavřince. Vilda ho doveze za Štěpánem a na základě Vavřincovi léčby se Štěpán skutečně zlepší. Julie Jankovi děkuje. Lída sice na Janka pyskuje, ale Franta ji utne. Jenže večer se Štěpánův stav zase zhorší.

Tom řeší oslavu narozenin Matěje, který chce pozvat i Plesníkovou. Tom z toho nemá radost a chce po Erice, aby mu pomohla Matěje přesvědčit, aby Plesníkovou nezvali. Erika to odmítne. Ale jede za Plesníkovou a snaží se ji přesvědčit, aby na oslavu přijela. Ta to odmítne kvůli Tomovi. Ale když se vrátí s Plesníkové kamarádkou Alenou, tak už neodmítne a jede. Když to Tom zjistí, tak je naštvanej. Ale pak uzná, že má Erika pravdu, je na čase zakopat s Plesníkovou válečnou sekeru. A když Tom zachrání Plesníkovou, které zaskočila pecka ze švestky, tak se usmíří.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz