86. díl Jednoduchá otázka - Seriál Slunečná

86. díl Jednoduchá otázka - Seriál Slunečná

Premiéra 9.3.2021

Janek dál pátrá po Johnovi, ale nikam se neposouvá. Tony zjistí, že Jakub je smrtelně nemocný. A stejně jako Týna a Běta o tom nikomu neřekne. Kratina by se chtěl vrátit domů, ale Kratinová ho upozorní, že je mezi nimi jen příměří. Ne mír. A Vilda si začne s Karolínou.

Karolína najde na Vildově autě ceduli s nápisy, které brojí proti sanatoriu. Vilda žádá Frantu, aby to prošetřil, myslí si, že ty nápisy napsal někdo z vesnice, hlavně Lída. Franta si myslí, že Vilda plaší. Karolína si na Vildu myslí a nelíbí se jí, že se kolem něho motá Sylva. Sylva zjistí, že tu ceduli napsala Milerová a Novotná. Vilda jim nabídne práci v sanatoriu a tím je dostane na svoji stranu. A poradí Karolíně, jak na Vildu. Je to nekomplikovanej kluk a měla by mu jasně říct, jak to s ním myslí. A to zafunguje.

Janek se do Honzáka dozvídá, že policie našla toho kluka, co byl na videu, když John vyzvedával peníze z bankomatu. Varga tvrdí Jankovi, že ten kluk – Tobiáš s Johnovým zmizením nemá nic společnýho. Janek za Vargovými zády jedná s Tobiášem. Tobiáš to řekne Vargovi a ten Janka důrazně upozorní, aby to nedělal. Jenže Tobiáš pak za Jankem přijde. Zná totiž ty jednu holku, co tam s Johnem byla. A přivede ji, když dostane deset tisíc. Janek mu je dá. A když dívku přivede, tak ta chce taky peníze. Její svědectví je ale nikam neposune.

Jakubovi je zle a Tony má o něho starosti. Jakubovi se podaří Tonyho uklidnit. Tony prosí Bětu, aby namíchala Jakubovi něco na nevolnost, myslí si, že je Jakubovi špatně kvůli tomu, že ve vězení něco chytnul. A cítí vinu, že ho do vězení dostal on. Bětu i Týnu trápí, že nemohou říct Tonymu pravdu ohledně Jakuba. Týna o tom s Jakubem mluví, ale ten chce, aby to vzala s Bětou na sebe, on rozhodně nechce, aby se o jeho nemoci vědělo. Běta dá Tonymu křišťál, aby ho dal na noc Jakubovi pod polštář. Tony věří, že je to součást léčby. Běta s Týnou vědí, že když křišťál zešedne, tak je to s Jakubem zlý, ale Tonymu tvrdí, že je to naopak známka toho, že se Jakub léčí. Dělají to proto, že nechtějí Tonyho vyděsit. Tony je v klidu až do chvíle, než najde v Jakubově tašce lékařskou zprávu, kde je vše napsáno. Naštve se na Bětu a Týnu, které vše věděly a nic mu neřekly. Ty mu vysvětlí, že to nechtěl Jakub.

Hádky u Kratinů pokračují. Evelína se hádá s Janákovou. Kratinová jde za Kratinou do pokoje na statku, aby byla aspoň chvíli v klidu. Lída přinese Kratinovi do pokoje koláč, ale Kratinová ji vyhodí. Kratina chce už jít domů, ale Kratinová ho upozorní, že nemají mír, ale příměří.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz