87. díl Špatný vtip - Seriál Slunečná

87. díl Špatný vtip - Seriál Slunečná

Premiéra 11.3.2021

Valentýna chce, aby se Kratinovi rozvedli, ale ti se naopak dají dohromady. Profesor se pohádá se svým synem, který ho chce okrást. Zdeněk a Konvičková zachrání Lídě a Frantovi podnikání. Denisa se omluví Týně, že předstírala, že s Jankem chodí.

Janek odmítá hlídat další noc Denisu přes noc, ale navrhuje jí, aby si pozvala kamarádky. Denisa to udělá a ty jí nakukají, aby sis s Jankem znovu začala. Denisa přemluví Janka, aby spolu šli na večeři. Janek nakonec souhlasí, ale po cestě je vyfotí novináři, které na ně poslaly Denisiny kamarádky. Fotky vyjdou v bulváru, Karolína je ukáže Týně. Týna trošku žárlí a vydá se do Denisina bytu. Denisa před Týnou předstírá, že s Jankem něco má. Týna si to nemůže ověřit, protože je Janek v koupelně. Naštve se a odejde do Slunečné. Denise došlo, že udělala pitomost a přemluví Janka, aby jeli do Slunečné. Tam si Týna a Denisa promluví. Mezi Jankem a Týnou je zase pohoda.

Týna odejde s Jakubem nakoupit kachny, které žerou slimáky.

Kratinová jde navštívit do hostinského pokoje Kratinu a žádá ho, aby poslal Evelínu do Rumunska. Evelína pozve právníka, který má Kratinovi rozvést, i když to oba odmítají. Kratinovi se udělá špatně a Kratinová ho odvede do hostinského pokoje. A usmíří se a mají sex.

Profesora navštíví syn s vnučkou. Profesor je šťastný, ale Erika má podezření, že to není jen tak. A nahlodá tím i Rozu, která profesora varuje. Erika vyslechne rozhovor s Profesorovým nakladatelem a profesorovým synem. Je jasné, že syn přijel proto, že chce profesora okrást. Roza to řekne profesorovi a ten zavolá svému nakladateli. Dozví se, že jeho knihy chtějí vydat v Americe, takže jde o hodně peněz. Syna vyhodí.

Franta sice bydlí doma, ale utíká před Lídou. Lídě je to líto a prosí Zdeňka, aby s ním promluvil. Mají společnou firmu a přišlo několik emailů, které musí Franta řešit. Zděnek to udělá, ale Franta nech řešit nic. Zdeněk s pomocí Konvičkové zjistí, že ty emaily jsou upozornění a dodávky, za které hrozí penále. A s pomocí Konvičkové je přichystá.

Konvičková si z peněz, které ušetřila Frantovi a Lídě odmázne dluh, který u ní měl Štěpán.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz