91. díl Táta zmizel - Seriál Slunečná

91. díl Táta zmizel - Seriál Slunečná

Premiéra 25.3.2021

Tom má zlomené obratle a otok mozku. Janek mu posílá specialistu a Tomův stav se mírně lepší. Roman škodí Týně a Janek na to přijde. Denisa nechce být doma s matkou. Hana to vyřeší, pošle Kánskou i s manželem na romantickou dovolenou na Kubu.

TOM má zlomené obratle a otok mozku. Jakub si to dává za vinu, že ho nejistil. Plesníková přijede pomoct s klukama. Běta dává Erice krystal, aby ho dala Tomovi pod polštář. Štamgasti tvrdí, že Tom umře, Plesníková je seřve. Tom se lepší. Tom necítí nohy. ROMAN chce sejmout Janka, když nemůže stavět a trošku poškádlí Týnu.

Janek pátrá po Johnovi, ale pošle doktora k Tomovi. Varuje ho Marek, aby si dával na Romana pozor, a Janek volá Vildovi ať pohlídá sanatorium.

Týna má kontrolu z hygieny, myslí si, že v tom má prsty Lída, ale Julie jí to vymluví. Tony oznamuje, že jim někdo poničil ploty a zvířata se rozutekla. Týna pochopí, že jí někdo schválně škodí. A do toho má pocit, že táta zmizel. Vilda oznamuje, že někdo poškodil lanové centrum. Janek instaluje fotopasti. Další poškození ohrad. Janek má na fotkách Romana a vyhrožuje mu, aby toho nechal, jinak volá Viktora. A Popelka se opět objevuje. Denisa odmítá být doma s matkou. Hana se pokouší přemluvit Kánskou, aby nevyšilovala, ale nejde to. Hana telefonuje s Kánským aby zavolal Kánskou domů, ale ten je bez ní spokojený. Hana vyloží Kánské karty a vypadá to, že jí někdo chodí za Kánským. Hana jí dává poukazy na dovolenou. Nakonec hlídá Denisu Hana.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz