94. díl Rodák z blízké vesnice - Seriál Slunečná

94. díl Rodák z blízké vesnice - Seriál Slunečná

Premiéra 6.4.2021

Janek s Týnou konečně najdou Johna. Ale k jejich velkému překvapení ztratil paměť. Lída a Franta se dají dohromady. Sylvě dojde vyrozumění, že ji rozvedli se Štěpánem. Tom je na statku a cvičí.

Janek chce odjet s Hanou a Denisou hledat Johna na Slovensko, ale nemohou, protože Denisa má bolesti. Janek volá Lukáše, který je uklidňuje, jsou to falešní poslíčci. Denisa prosí Hanu, aby s ní zůstala. Hana s tím tak trochu počítala, proto už kontaktovala Týnu, aby jela s Jankem. Na Slovensku se seznámí s Johnovým kamarádem, který je dovede k Bačovi. Tam najdou i Johna. Ten si je vůbec nepamatuje.

Sylva konečně dostala vyrozumění, že je se Štěpánem rozvedená. Má radost. Karolína uvidí v hospodě Štěpánovu holku, jak flirtuje s jinými chlapi. Vyčte jí to a holka napíše Štěpánovi dost neurvalou sms, že s ním končí. Klára je z toho špatná a radí se s Julií. Ta hned běží za Štěpánem, v době, kdy trpí depresemi to není zrovna nejlepší způsob rozchodu.

Roman s Evelínou organizují Štrůdlobraní. To byla akce Lídy, ona ji vymyslela. Když přijde na schůzku, tak jí Valentýna oznámí, že se tento rok o akci stará ona. Lída poníženě odejde a Kratinová řekne Evelíně, že šíří ve vesnici nenávist. Lída si myslí, že Kratinová odešla, aby jí dala najevo podporu, ale ta jí vysvětlí, že odešla proto, že s takovým jednáním nesouhlasí. Zdeněk vidí, že jsou nešťastní oba, Franta i Lída. Apeluje na Frantu, ať se dá s Lídou zase dohromady, ale ten nechce. Když přijde obálka se vstupenkami a štrůdlobraní, tak Lída bouchne. Jsou tam totiž lístky jen pro Štěpána a Zdeňka. Roman ji a Frantu vynechal. Lída se naštve a jde jim na štrůdlobraní vynadat. Ve chvíli, kdy ji chce Libor vyvézt ze sálu přiběhne Franta a řekne, ať nechají jeho ženu na pokoji. Doma Lídu obejme, je jasné, že se dávají dohromady. Ostatní ženský ze spolku štrůdlobraní na podporu Lídy opustí. Štěpán se skamarádí s Karolínou.

Erika je nešťastná, protože Tom nechce rehabilitovat. Jakub ji přesvědčí ať ho vezme zpět na statek, on mu vytvoří cvičební nástroje. Toma to potěší. Dokonce se mu podaří vstát, ale nakonec upadne. Je k Erice neurvalý. Jakub ho seřve a Tom si uvědomí, že Erice ubližuje. Slíbí, že se bude snažit cvičit.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz