96. díl Haničko, sluníčko - Seriál Slunečná

96. díl Haničko, sluníčko - Seriál Slunečná

Premiéra 13.4.2021

Janek zjistí, že se Týna schází s Jakubem. Nežárlí, ale je si jistý, že mají tajemství. Začne po něm za Týninými zády pátrat. Julie vypadá, že u filmu skončí, ale nakonec se jí s pomocí Karolíny začne dařit. A Johnovi a Denise se narodí holčička - Hanička.

Julie natáčí film, ale nedaří se jí, není přirozená. Režisér zvažuje, že by natáčení ukončil a začal hledat jinou herečku. Julie o tom samozřejmě neví. Rozhovor Režiséra a Asistenta vyslechne Karolína a vysvětlí režisérovi, že se nesmí k Julii chovat jako k herečce, protože herečka není. Nerozumí mu, protože jí to vysvětluje příliš složitě. Režisér tomu nejdřív nevěří, ale pak zkusí s Julií mluvit normálně a vyjde to. Julie je skvělá. Režisér prozradí, že mu to poradila Karolína a Julie jí poděkuje.

Janek uvidí Týnu s Jakubem. Zvažuje, o co mezi nimi jde. Ptá se Týny, ale ta mu nesmí nic prozradit. Janek Týně věří, ale je si jistý, že je mezi ní a Jakubem nějaké tajemství. A on po něm bude pátrat.

John předstírá před Denisou, že stále nemá paměť, i když ho Hana varuje, aby to nedělal. Nejdřív chce, aby Denisa odjela na jachtu, sehnal jí tam práci a pak předstírá telefonát s milenkou a když se Denisa zajímá tak jí řekne, že mají přece volný vztah. Denisa ho vyhodí a Hana je na něho naštvaná. John ji prosí, aby ho dala s Denisou zase dohromady. Hana přijde do bytu Denisy a zjistí, že Denisa rodí. John stihne přijet do nemocnice k porodu a holčičku pojmenují po Haně. Hanička. Hana jde za kmotru a je dojatá.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz