98. díl Táta na plný úvazek - Seriál Slunečná

98. díl Táta na plný úvazek - Seriál Slunečná

Premiéra 20.4.2021

John požádá Janka, aby se vrátil do Solange. Chce se starat o Haničku. Lukáš zjistí, že je Jakub nemocný. Tom si při cvičení poškodí nohu, ale díky tomu se mu vrací do ní cit. Roman rozjíždí válku proti místním.

John prošvihne odvézt Denisu s Haničkou z porodnice. Odveze je Hana. John je z toho nešťastný. A požádá Janka, aby se vrátil do Solange. Janek nechce, aby Hanička prožila dětství bez táty, jako on a souhlasí.

Lukáš najde pod stolem léky, které předepisoval Týně. Začíná pátrat a nakonec zjistí, že jsou Jakuba. Přiveze Jakubovi specialistu. Jakub se naštve a chce odjet. Nakonec ho Tony přemluví, aby zůstal.

Jakub se snaží, aby Tom cvičil. Ten to odmítá. A Jakubova aktivita je mu protivná. Rozhodne se cvičit sám a vyhodí si koleno. Nicméně má pocit, že cítil bolest. Zdeněk přes svého specialistu zjistí, že si mohl Tom odblokovat nerv a jeho vyléčení je na dobré cestě. Roman rozjíždí ve Slunečné válku proti místním. Zvyšuje poplatky za psi, ruší ženským cvičení a za wifi se bude platit. Chlapi se jdou poradit za Frantou a ten jim doporučí, aby psa napsali na některého ze svých rodičů v důchodu. Platí se tam mnohem míň peněz. Roman zuří.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz