Poslední díl - Seriál Slunečná

Poslední díl - Seriál Slunečná

Vysíláno 25.2.2021

Hledání Johna je stále na mrtvém bodě. Týna vymýšlí další úkoly pro Jakuba. Valentýna nevěří, že se Kratinovi dali zase dohromady. Lukáš vynadá Jankovi, že na sanatorium kašle a věnuje se jen Solange.

Týna bude muset připravit pro Jakuba nový úkol, lanové centrum už má hotové. Běta jí připomíná, že. I kdyby vymyslela tisíc úkolů tak jednoho dne Jakub zemře. Týna kupuje od Satrapy starý kabriolet v dezolátním stavu. Chce, aby ho Jakub opravil. Je to od Týny další úkol pro Jakuba. Jakub považuje kabriolet za neopravitelný. A koupí levně jiný, funkční kabriolet.

Evelína komanduje domácnost. Nepřipouští žádný rozvod, chce, aby se usmířili. A jde za Lídou, řekne jí, aby nepočítala s tím, že Jakub dostane něco z Kratinovic majetku. A zajde i za Frantou, aby Lídu vykopnul z baráku. Franta jí řekne, že je to jeho věc. Evelína zakáže Kratinovi dát Štěpánovi ledvinu, dokud sama se Štěpánem nepromluví. Jede za Štěpánem a dává mu podepsat papír, že nebude chtít Kratinovic majetek. Tak se Štěpán dozví, že Franta není jeho táta. Kratina s Kratinovou se domluví, že budou před Evelínou předstírat, že jsou smíření. Slibují si od toho, že Evelína odjede.

Hana přesvědčuje Janka, aby ohledně Johnova zmizení zavolali policii. Je jasné, že případným únoscům nejde o výkupné. Janek zvažuje, že najme elitní detektivy. Lukáš vyčítá Jankovi, že kašle na sanatorium. Nezajímá ho, že se Janek musí věnovat i Solange. Janek nabídne místo ředitele sanatoria Lukášovi. Ten to odmítne. Hana přemluví Vildu. Roman, Petr a Libor chtějí postavit do čela kandidátky někoho z místních. Libor to jede do Slunečné zařídit. Přemlouvá Řeháka, ale ten odmítne, nepůjde proti Frantovi. Roman nabídne místo na kandidátce starýmu Slaninovi a ten je pro. Franta řekne Štěpánovi, že je pořád jeho syn.

Poslední díl Slunečná online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj Zdroj www.iprima.cz